Pokój nauczycielski

Dziennik elektroniczny
VULCAN

Pliki do pobrania dla nauczycieli



DYREKCJA i GRONO PEDAGOGICZNE

Aldona Liszka-Urbańska
dyrektor szkoły
chemia, zasady żywienia

Joanna Duda
kierownik szkolenia praktycznego
chemia
przedmioty zawodowe

Anna Bystrzycka
język niemiecki


Bożena Domagała

język angielski

Jolanta Janowiec-Lewandowska
pedagog specjalny
pedagog szkolny


Robert Karwowski

wychowanie fizyczne
edukacja dla bezpieczeństwa


Magdalena Kołodziejczyk
przedmioty zawodowe

Beata Krzysztofik
język niemiecki
pedagog szkolny


Sebastian Krzywda

przedmioty zawodowe


Violetta Kuklińska-Woźny

przedmioty zawodowe


Karina Laska

matematyka


Michał Mazur

historia
wiedza o społeczeństwie
język angielski

Agnieszka Michalska

opiekun Samorządu Uczniowskiego
język angielski

Emilia Młynarczuk

przedmioty zawodowe

Marcin Niemczyk

wychowanie fizyczne
geografia turystyczna


Agnieszka Paprzycka
język polski

Izabela Piętka

matematyka, fizyka
obsługa informatyczna w hotelarstwie
technologia informacyjna

Urszula Przystalska
biologia

Ewa Rudownik

przedmioty zawodowe


Maria Schab

język niemiecki


Łukasz Soboczyński

nauczyciel-bibliotekarz
wiedza o kulturze
opiekun strony internetowej


Aneta Sośnicka

język polski
wychowanie do życia w rodzinie


Katarzyna Stefanienko

geografia
usługi turystyczne


Adam Stefański

przedmioty zawodowe


Małgorzata Tomczyk

język niemiecki


Urszula Żemojcin-Kowalska

przedmioty zawodowe

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI:

Jolanta Bąk
główna księgowa

Alicja Bawoł
specjalista ds. kadr i płac

Karina Nowicka
samodzielny referent

Bernadeta Przyborowska
sekretarz szkoły

Przemysław Raduszewski
informatyk


PRACOWNICY OBSŁUGI:

Magdalena Kacprzak

Hanna Królik

Krzysztof Rosa

Urszula Witkowska


PRACOWNICY
SZKOLNEGO SCHRONISKA MŁODZIEŻOWEGO:

Ilona Rutkowska
kierownik SSM

Kamila Szymczyk – starszy recepcjonista

Aleksandra Tymczyszyn – recepcjonistka

Donata Trzpil – recepcjonistka

Lucyna Niedźwiedzińska – pracownik gospodarczy

Anna Pawlicka – pracownik gospodarczy

Barbara Maduch – pracownik gospodarczy

Iwona Rojek – pracownik gospodarczy

Robert Bitkołów – wożny-konserwator-palacz

Edward Bartoszewicz - – wożny-konserwator-palacz


DYREKTORZY SZKOŁY:

Jan Pisarski
1962-1984

Andrzej Bieńkowski
1984-1989

Tadeusz Niedzielski
1989-1995

Ewa Antoniuk
1995-1998

Aldona Liszka-Urbańska
od 1998


BYLI NAUCZYCIELE i PRACOWNICY:

Ewa Antoniuk
Angelika Baczkowska
Elżbieta Badzioch-Zarzycka

Krystyna Bielewska
Andrzej Bieńkowski
Tatiana Bilińska

Katarzyna Błaszczyk
Anna Borowska
 Marta Break - Koślakowicz
ks. Zbigniew Chromy
ks. Jacek Czechowsk
Rhona Davis
Magdalena Dąbrowska - język polski
Monika Dobrowolska
Joanna Dolińska-Romanowicz
ks. Wojciech Drab

Krzysztof Duda

Piotr Farej
Agnieszka Fila
Agnieszka Jasiczek - język angielski
Wojciech Jekiel

Marta Kamińska
Teresa Gawrońska-Królak
Magdalena Kaczmarek
Edyta Komońska

ks. Daniel Koprowski
Marzena Korona-Kruk
Helena Kosmala
Irena Kozłowska
Anna Kwiatkowska
Marcin Kuc
 
Ilona Łukasik
Łucja Łyko
Iwona Machoń-Pluszczewska
Łukasz Marcinkowski
Zdzisław Marko
Kazimiera Marcińczak-Momot
Jan Masłowski
Iwona Mesjasz
Czesława Michalik
Elżbieta Nawrot
Dorota Nowakowska
Łukasz Opyc
Marek Orłowski
Barbara Pankiewicz
Monika Pasternak
Jacek Pawlak
ks. Paweł Paździur
Zdzisława Pisarska
Jan Pisarski
ks. Paweł Pleśnierowicz

Bogusław Pokora

Agnieszka Polak
Łukasz Romanowski
Iwona Rosłońska
ks. Mariusz Sajdak

Ewa Sebastiańska
Halina Sętkiewicz-Suchora
Czesława Słońska
Jolanta Słowińska-Żuk
Anna Smolik
Marek Sobaciński
Edyta Sobala
Barbara Solecka
Grzegorz Stawarz
Jan Synowski

Małgorzata Szczurek
Ewa Szost
ks. Rafał Śliwiński
Krystyna Tekiela
Małgorzata Wachowiak
Andrzej Weyłyczko
Anna Wojtek-Morawska
ks. Adam Woźniak
Henryk Zając
Aleksandra Zawalich
Janusz Zieliński
Jerzy Ossoliński
Agnieszka Kozioł
Elżbieta Langer
Ireneusz Ostrowski
Bogusława Skrzypek
ks. Piotr Szpiłyk
Emilia Witkowska