Pokój nauczycielski

Dziennik elektroniczny
VULCAN

Pliki do pobrania dla nauczycieli

Arkusze egzaminacyjne dla nauczycieli

Nauka zdalna podczas zawieszenia zajęć w szkołach



DYREKCJA i GRONO PEDAGOGICZNE

Aldona Liszka-Urbańska
dyrektor szkoły
przedmioty zawodowe

Karina Laska
wicedyrektor
matematyka

Joanna Duda
kierownik szkolenia praktycznego
przedmioty zawodowe

Katarzyna Burdzy
wychowanie fizyczne

Anna Bystrzycka
język niemiecki


Bożena Domagała

język angielski


Jolanta Janowiec-Lewandowska

pedagog specjalny
pedagog szkolny


Robert Karwowski

wychowanie fizyczne
edukacja dla bezpieczeństwa


Iwona Kasprzyk

matematyka

Magdalena Kołodziejczyk
przedmioty zawodowe

Sylwia Komorowska
przedmioty zawodowe

Magdalena Korona

Beata Krzysztofik
język niemiecki
pedagog szkolny


Sebastian Krzywda

przedmioty zawodowe

Monika Kudzia
matematyka
fizyka

Violetta Kuklińska-Woźny

przedmioty zawodowe


Michał Mazur

historia
wiedza o społeczeństwie

Agnieszka Michalska

opiekun Samorządu Uczniowskiego
język angielski

Emilia Młynarczuk

przedmioty zawodowe

Arkadiusz Mocarski
przedmioty zawodowe

Marcin Niemczyk

wychowanie fizyczne
przedmioty zawodowe


Katarzyna Okorowska-Wojnarowska

język angielski

Jolanta Orleańska
biologia

Magdalena Otto
przedmioty zawodowe

Agnieszka Paprzycka

język polski


Izabela Piętka

matematyka
przedmioty zawodowe

Agnieszka Przybylska
matematyka

Ewa Rudownik

przedmioty zawodowe


Łukasz Soboczyński

nauczyciel-bibliotekarz
historia
opiekun strony internetowej


Aneta Sośnicka

język polski
wychowanie do życia w rodzinie

Ireneusz Starościk
religia

Katarzyna Stefanienko

geografia
przedmioty zawodowe


Adam Stefański

przedmioty zawodowe

Dariusz Waliszak
język angielski

Urszula Żemojcin-Kowalska

przedmioty zawodowe

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI:

Jolanta Bąk
główna księgowa

Karina Szewczyk
specjalista ds. kadr i płac

Bernadeta Przyborowska
sekretarz szkoły


Kamila Kuźniecow
referent

Przemysław Raduszewski
operator sprzętu komputerowego



PRACOWNICY OBSŁUGI:

Magdalena Kacprzak

Hanna Królik

Krzysztof Rosa

Beata Łacek


PRACOWNICY
SZKOLNEGO SCHRONISKA MŁODZIEŻOWEGO:

Ilona Rutkowska
kierownik SSM

Joanna Wachowiak – recepcjonistka

Dagmara Mach-Klecka - recepcjonistka

Kamila Piotrkoska - recepcjonistka

Lucyna Niedźwiedzińska – pracownik gospodarczy

Anna Pawlicka – pracownik gospodarczy

Barbara Maduch – pracownik gospodarczy

Iwona Rojek – pracownik gospodarczy

Robert Bitkołów – wożny-konserwator-palacz

Edward Bartoszewicz - – wożny-konserwator-palacz


DYREKTORZY SZKOŁY:

Jan Pisarski
1962-1984

Andrzej Bieńkowski
1984-1989

Tadeusz Niedzielski
1989-1995

Ewa Antoniuk
1995-1998

Aldona Liszka-Urbańska
od 1998


BYLI NAUCZYCIELE i PRACOWNICY:

Ewa Antoniuk
Angelika Baczkowska
Elżbieta Badzioch-Zarzycka
Alicja Bawoł - specjalista ds. kadr i płac
Krystyna Bielewska
Andrzej Bieńkowski
Tatiana Bilińska

Katarzyna Błaszczyk
Anna Borowska
 Marta Break - Koślakowicz
ks. Zbigniew Chromy
ks. Jacek Czechowski
Rhona Davis
Magdalena Dąbrowska - język polski
Monika Dobrowolska
Joanna Dolińska-Romanowicz
ks. Wojciech Drab

Krzysztof Duda

Piotr Farej
Agnieszka Fila
Agnieszka Jasiczek - język angielski
Wojciech Jekiel

Marta Kamińska
Teresa Gawrońska-Królak
ks. Tomasz Gwizdek

 Magdalena Kaczmarek
Edyta Komońska

ks. Daniel Koprowski
Marzena Korona-Kruk
Helena Kosmala
Irena Kozłowska
Anna Kwiatkowska
Marcin Kuc
Magdalena Lisiecka
 
Ilona Łukasik
Łucja Łyko
Iwona Machoń-Pluszczewska
Łukasz Marcinkowski
Zdzisław Marko
Kazimiera Marcińczak-Momot
Jan Masłowski
Iwona Mesjasz
Czesława Michalik
Elżbieta Nawrot
Magdalena Noceń
Dorota Nowakowska
Beata Olesińska-Hajdasz
Łukasz Opyc
Marek Orłowski
Barbara Pankiewicz
Monika Pasternak
Jacek Pawlak
ks. Paweł Paździur
Zdzisława Pisarska
Jan Pisarski
ks. Paweł Pleśnierowicz

Bogusław Pokora

Agnieszka Polak
Urszula Przystalska

Łukasz Romanowski
Iwona Rosłońska

Maria Schab
ks. Mariusz Sajdak
Ewa Sebastiańska
Halina Sętkiewicz-Suchora
Czesława Słońska
Jolanta Słowińska-Żuk
Anna Smolik
Marek Sobaciński
Edyta Sobala
Barbara Solecka
Grzegorz Stawarz
Jan Synowski

Małgorzata Szczurek
Ewa Szost
ks. Rafał Śliwiński
Krystyna Tekiela
Małgorzata Tomczyk
Donata Trzpil - samodzielny referent
Małgorzata Wachowiak
Andrzej Weyłyczko
Anna Wojtek-Morawska
ks. Adam Woźniak
Henryk Zając
Aleksandra Zawalich
Janusz Zieliński
Jerzy Ossoliński
Agnieszka Kozioł
Elżbieta Langer
Ireneusz Ostrowski
Bogusława Skrzypek
ks. Piotr Szpiłyk
Sandra Talaga - recepcjonistka
ks. Dominik Wargacki
Emilia Witkowska
Urszula Witkowska