Aktualności

15.04.2011 - 50-lecie szkoły w Kazincbarcika

  

Nasza partnerska szkoła na Węgrzech Surányi Endre Szakképző Iskola és Kollégium z Kazincbarcika obchodzi dziś 50 rocznicę powstania. Z tej okazji dyrekcja naszej szkoły przesłała list gratulacyjny do dyrektora szkoły na Węgrzech, Jozsefa Vattaya.

8.04.2011 - Dzień otwartych drzwi

Gimnazjaliści powiatu świdnickiego mieli okazję odwiedzić naszą szkołę. Drzwi wszystkich klas były otwarte.

1.04.2011 - Il bel Paese

Nasz tegoroczny maturzysta Janusz Kondziarz z klasy 4a zajął 1. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Języku Włoskim i Włoszech „Il bel Paese”.

23.03.2011 - 21 litrów krwi w Hotelarce

W ostatnią środę 46 krwiodawców oddało ok. 21 litrów krwi, to wynik akcji zorganizowanej przez Klub Honorowych Dawców Krwi "Kropla Życia", funkcjonujący w naszej szkole od października ubiegłego roku pod opieką p. Joanny Dolińskiej-Romanowicz i ks. Pawła Pleśnierowicza.

21.03.2011 - Wiosenny przegląd szkolnych talentów

Samorząd Uczniowski z p. Agnieszką Michalską i Joanną Dolińską-Romanowicz dał okazję uczniom do podzielenia się swoimi zainteresowaniami i zdolnościami.

18.03.2011 - Gastronomiczny Talent

Kolejna, trzecia już edycja konkursu przygotowanego przez p. Emilię Młynarczuk - Gastronomiczny Talent, miała miejsce w schronisku przy ul. Kanonierskiej. W kulinarnych zmaganiach wzięli udział uczniowie klasy 3gk.

18.03.2011 - Praktyki w Austrii! Rozpoczyna się rekrutacja.

   

Dziś rozpoczyna się rekrutacja na praktyki zawodowe w Austrii w zawodach: kucharz, kelner, pracownik obsługi pięter. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem rekrutacji.

16.03.2011 - Konkurs o Świdnicy

W którym roku wybudowano gmach świdnickiego teatru? Kiedy wojska napoleońskie stanęły pod Świdnicą? To tylko niektóre pytania, z którymi zmierzyli się uczniowie podczas kolejnej edycji konkursu o historii ziemi świdnickiej.