Aktualności

8.10.2010 - I miejsce na targach Gastro-Hotel

Uczennice klasy 4g, Alicja Kruk i Aleksandra Kołodziej, przygotowane przez p. Emilię Młynarczuk wyjechały do Wrocławia na imprezę wystawienniczo - szkoleniową Gastro-Hotel.

8.10.2010 - Miniprzedsiębiorstwo AYUDA rozpoczęło działalność

Po wielu dniach przygotowań miniprzedsiębiorstwo AYUDA, wspierane przez p. Adama Stefańskiego  rozpoczęło działalność. W auli szkolnej o godzinie 10.35 uczniowie mieli okazję zapoznać się z ofertą firmy.

 

1.10.2010 - Bufet jesienny

Klasa 3GK pod czujnym okiem p. Joanny Dudy i p. Emilii Młynarczuk przygotowała bufet jesienny. Od 10.35 uczniowie i nauczyciele mogli spróbować różnych smakołyków.

30.09.2010 - Chłopaki nie płaczą

Męska część Zespołu Szkół nieźle poradziła sobie z konkurencjami przygotowanymi przez dziewczyny.

 

Oferty pracy w Austrii

Na stronie internetowej szkoły w dziale BIURO KARIER pojawiły się oferty pracy w Austrii:

  • pokojówka/pokojowy,
  • kucharz/kucharka,
  • kelner/kelnerka.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy i częstego przeglądania działu Biuro karier.

24.09.2010 - Uczniowie klas pierwszych pokazali co potrafią

Indianie, kowboje, Chińczycy i mieszkańcy Afryki - w takich grupach spotkali się uczniowie klas pierwszych na corocznych otrzęsinach. Zwycięzcy poprzedniej edycji - klasa IIb, pod kierunkiem p. Izabeli Piętki - przygotowali szereg ciekawych i zabawnych konkurencji..

22.09.2010 - Kropla życia w Hotelarce

Nasza szkoła włączyła się w akcję zbierania krwi, zorganizowaną przez klub "Kropla życia". Nad akcją czuwa ks. Paweł Pleśnierowicz - diecezjalny duszpasterz Honorowych Dawców Krwi. Udało się zebrać ok. 20 litrów krwi.

15.09.2010 - Powstaje nowe miniprzedsiębiorstwoJuz na początku nowego roku szkolnego wystartowało miniprzedsiębiorstwo Ayuda. Firma zajmować się będzie projektowaniem i przygotowywaniem pomocy dydaktycznych oraz koszulek ze zdjęciami, symbolami i napisami...