Aktualności

Harmonogram egzaminów poprawkowych!

W dziale STATUT SZKOŁY dostępny jest harmonogram egzaminów poprawkowych. Zamieszczona została również lista podręczników na rok szkolny 2011/2012.

Moje miejsce na Ziemi

Uczennice klasy Ib: Katarzyna Kośnik, Joanna Bortkiewicz, Emilia Denes, Marcelina Pękalska i Kinga Lach pod kierunkiem p. Bożeny Domagały wzięły udział w III Ogólnopolskim Konkursie Moje miejsce na Ziemi.

22.06.2011 - Wakacje

Uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2010/2011.

15.06.2011 - Praktyki zawodowe w Norwegii. Początek rekrutacji.

   
 
 
Już wkrótce rozpocznie się rekrutacja na praktyki zawodowe w Norwegii. W realizacji projektu wezmą udział uczniowie 3-ch i 4-ch klas w zawodach technik hotelarstwa, kelner i organizator usług gastronomicznych. Po raz pierwszy wyjadą na staż zagraniczny.

2.06.2011 - Program Stypendialny Rady Powiatu Wrocławskiego

Powiat Wrocławski ogłosił XII edycję Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego na rok szkolny 2011/2012, skierowanego do szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie Powiatu Wrocławskiego.

2.06.2011 - Stypendia Pomostowe

Już po raz kolejny Fundacja Nasze Dzieci wraz z Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości w Łodzi oraz m.in. Polsko-Amerykańską Fundacją WolnościNBP, finansuje stypendia pomostowe dla tegorocznych maturzystów w ramach Programu Stupendiów Pomostowych organizowanych przez FEP.

1.06.2011 - VIII Olimpiada Jajcarska

1 czerwca odbyła się zorganizowana przez Prywatne Technikum Hotelarskie w Zakopanem przy współpracy z Urzędem Miasta Zakopane VIII Olimpiada Jajcarska.