Aktualności

22.12.2011 - Kolędowanie w ZSHT

Na dwa dni przed Wigilią nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie spotkali się na szkolnych jasełkach. W świąteczny nastrój wprowadził nas szkolony chór pod batutą pani Agnieszki Michalskiej i Marty Kamińskiej.

16.12.2011 - Festiwal Aranżacji Stołów Bożonarodzeniowych

Tradycyjnie w Teatrze Miejskim w Świdnicy odbył się Festiwal Aranżacji Stołów Bożonarodzeniowych. Uczniowie klas gastronomicznych Zespołu Szkół przygotowali świąteczne nakrycia stołów.

16.12.2011 - Gala Bożonarodzeniowa

Dwunasta Gala Bożonarodzeniowa już za nami. Uczniowie trzecich klas Zespołu Szkół wspólnie z gośćmi ze Lwowa, Berlina i Zakopanego przygotowali świąteczne smakołyki.

3.12.2011 - Świąteczne przysmaki

Uczniowie naszej szkoły wspólnie ze swoim młodszym rodzeństwem w wieku od 2 do 14 lat uczesniczyli w zajęciach Świąteczne smaki w jednej z klas Szkolnego Schroniska Młodzieżowego przy ul. Kanonierskiej. Młodzi i młodsi gastronomowie wspólnie dekorowali świąteczne wypieki.

30.11.2011 - Polski Dzień w Norwegii

Minął już półmetek stażu w Norwegii. W środę 30 listopada 2011 roku odbyło się uroczyste spotkanie, na które zaproszeni zostali: burmistrz Brekstad, przedstawiciel załogi hotelu, przedstawiciel lokalnej prasy i uczestnicy stażu...

29.11.2011 - Patrycja Mizerska zwyciężczynią jubileuszowego Powiatowego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej

Powiatowy Festivwal Piosenki Anglojęzycznej już na stałe zagościł w kalendarzu kulturalnych wydarzeń powiatu świdnickiego. Według jury w X edycji festiwalu najlepiej zaprezentowała się Patrycja Mizerska z III LO w Świdnicy. Imprezę uroczyście otworzyła p. dyrektor ZSHT Aldona Liszka.

28.11.2011 - Podbijamy fiordy Norwegii

W Zespole Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika rozpoczął się projekt mobilności w ramach którego 9 uczennic wraz z opiekunem poleciało 16 listopada do norweskiego Brekstad.

Możliwość wyjazu do Norwegii

Jest jeszcze szansa na odbycie stażu w 3-gwiazdkowym Orland Kysthotell w Breakstad w Norwegii. W drugiej części projektu Leonardo da Vinci może wziąć udział 9 osób. Podania można składać do końca tygodnia.

Regulamin rekrutacji do projektu Załącznik 1 Załącznik 2 Załącznik 3