Aktualności

Kółko języka włoskiego

Ogłaszamy nabór do otwartego w tym roku szkolnym koła języka włoskiego. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z p.Michałem Mazurem.

Zestawy podręczników

W dziale statut szkoły  znajdziecie aktualne wykazy podręczników na rok szkolny 2011/2012.

6.07.2011 - Kolejny projekt międzynarodowy

Przygotowujemy się do realizacji międzynarodowego projektu w języku angielskim. Z rozpoczęciem nowego roku szkolnego zaczynamy dwuletni projekt Lokalne Atrakcje Turystyczne w ramach Wielostronnego Partnerskiego Projektu Szkół w programie Comenius - Uczenie się przez całe życie.

Harmonogram egzaminów poprawkowych!

W dziale STATUT SZKOŁY dostępny jest harmonogram egzaminów poprawkowych. Zamieszczona została również lista podręczników na rok szkolny 2011/2012.

Moje miejsce na Ziemi

Uczennice klasy Ib: Katarzyna Kośnik, Joanna Bortkiewicz, Emilia Denes, Marcelina Pękalska i Kinga Lach pod kierunkiem p. Bożeny Domagały wzięły udział w III Ogólnopolskim Konkursie Moje miejsce na Ziemi.

22.06.2011 - Wakacje

Uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2010/2011.

15.06.2011 - Praktyki zawodowe w Norwegii. Początek rekrutacji.

   
 
 
Już wkrótce rozpocznie się rekrutacja na praktyki zawodowe w Norwegii. W realizacji projektu wezmą udział uczniowie 3-ch i 4-ch klas w zawodach technik hotelarstwa, kelner i organizator usług gastronomicznych. Po raz pierwszy wyjadą na staż zagraniczny.