Szczegóły aktualności

22.03.2019 - 25 lat mięło ...


Mija 25-lat istnienia naszej szkoły. Ćwierćwiecze świętowali wspólnie uczniowie, nauczyciele, pracownicy, absolwenci, władze samorządowe, partnerzy szkoły i wszyscy sympatycy ZSHT.

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 11.00 na scenie Teatru Miejskiego w Świdnicy, krótkim występem wokalnym naszej absolwentki, Żanety Włudygi. W oficjalnej części spotkania przedstawiciele samorządu, szkół powiatu świdnickiego oraz związków zawodowych  przekazali życzenia i gratulacje na ręce pani dyrektor ZSHT Aldony Liszki-Urbańskiej. Ciepłe słowa i wspomnienia usłyszeliśmy z ust absolwentów Hotelarki:Beaty Winiarskiej i Krzysztofa Bartnickiego. Gratulacje złożył również przedstawiciel zaprzyjaźnionej szkoły z Berlina.

Zebrani w teatrze mieli przyjemność obejrzeć program artystyczny, przygotowany przez panie polonistki Agnieszkę Paprzycką i Anetę Sośnicką, któremu towarzyszyły archiwalne zdjęcia z życia szkoły.

Na zakończenie wystąpił zespół naszej absolwentki, Anety Bałos.

Goście 25-lecia wzięli również udział w krótkim bankiecie. Dalsza część uroczystości kontynuowana była w szkole przy ul. Równej 18, gdzie na gości czekały kawiarenki: Ameryka Południowa i Północna, Afryka i Azja.

Jubileusz szkoły był okazją do spotkania się, rozmów i wspomnień. Dziękujemy wszystkim za udział w jubileuszu szkoły.


zob. też::

Dodano: 27-03-19
Źródło: Ł. Soboczyński, D. Klecka
Komentowanie tego newsa zostało zablokowane